Maalritööd

Maalritööd käivad siseviimistluse alla. Aitame Teid uue hoone ehitusel või vanadele ruumidele uue ilme andmisel. Seinte ja lagede värvimise üks eesmärke on kaitsta neid veekahjustuste, korrosiooni, hallituse ja kahjurite eest. Loomulikult mängib see ka tähtsat rolli sisedisainis. Omame pikaajalist kogemust maalritöödes ning oleme kursis erinevate materjalide, töövahendite  ja tehnoloogiatega.

Maalritööde alla kuuluvad:

  1. Krohvimine
  2. Pahteldamine ehk tasandamine
  3. Värvimine

Hoolitseme selle eest, et Teie laed ja seinad saaksid võimalikult kauakestva kvaliteetse lõppviimistluse. Esmalt tuleb aluspind värvimiseks ette valmistada. Selle alla käib näiteks vana värvi eemaldamine, pahteldamine, tasandamine, lihvimine, puhastamine ja kruntimine. Omaette operatsioon võib olla veel näiteks vana tapeedi eemaldamine.

Omades suurt kogemustepagasit teame täpselt, milliseid materjale ja töövõtteid kasutada vastavalt aluspinna tüübile, ruumi otstarbele, seda eriti kõrgendatud niiskustasemega ruumides. Suur osa tööajast kulub just värvitava pinna ettevalmistusele. Eesmärgiks ei ole mitte kiirus, vaid tulemuse kvaliteet, et vältida hilisemaid parandustöid.

Tänu krohvimisele jääb seina pind tugev ja sile. Vajaliku tulemuse saavutamiseks tuleb krohvida kuni kolm korda. Iga järgnev kiht lisatakse peale eelmise täielikku kuivamist. Kui kliendi sooviks on efektne lõpptulemus, siis pakume reljeefkrohvimist, kas siis struktuur- või faktuurkrohviga.

Kipsplaadiga kaetud seintel kaetakse pahtliga vuugid ja kruvid. Kiviseinte ja lagede puhul pahteldatakse kogu pind, erinevalt kipsplaatidega seintest/lagedest. Pärast pahteldamist tuleb lasta pindadel kuivada ja siis need lihvida. Vajadusel korratakse pahteldust.

Enne lõpliku värvikihiga katmist, krunditakse pind spetsiaalse värviga. Kruntvärv aitab põhivärvil paremini nakkuda, tugevdab aluspinda ning ühtlustab lõpptulemust. Soovitame Teile parima värvitüübi vastavalt antud tingimustele ja pakume ka viimistletud pindade värvikaardi koostamist meie spetsialisti poolt.

Maalritöödeks vajalikud materjalid leiate siit.

Meie meistrid hoiavad end kursis kõikide valdkonna uute tehnoloogiate ja materjalidega ning saavad regulaarset täiendõpet. Tänu sellele saame Teile pakkuda kvaliteetset maalritööd omades pikaajalist kogemust antud valdkonnas. Võtke meiega julgelt ühendust!

TEHTUD MAALRITÖÖD

Pin It on Pinterest

Share This